Dodávky hasicích přístrojů

Dodáváme hasicí přístroje všech druhů a objemů. Hasicí přístroje dodáváme včetně montáže a s možností výběru skříněk či boxů dle Vašeho přání. Součástí dodávky je výchozí revize a veškeré dokumenty potřebné ke kolaudaci. 

Hasicí přístroje

Prodáváme české i renomované zahraniční značky. V nabídce najdete také pojízdné hasicí přístroje všech druhů a speciální přístroje na jedlé tuky a oleje, hořlavé kovy či požáry elektrických baterií. K hasicím přístrojům nabízíme i veškeré příslušenství jako jsou skříně (možnost zakázkové výroby), boxy, náhradní díly, držáky, stojany, návleky a další. Vedle prodeje koncovým zákazníkům nabízíme také velkoobchodní prodej s možností zřízení koncignačního skladu.

Materiály požárních ucpávek, nátěrů a obkladů

Jsme autorizovaným prodejcem předního výrobce pasivních systémů požární ochrany – Dunamenti. Máme širokou nabídku materiálu ihned k odebrání.

Hydrantové systémy

Nabízíme široký sortiment hydrantových systémů, skříní, proudnic, stálotvarých i zploštitelných hadice, armatur, přechodů, spojek a dalšího příslušenství.

Bezpečnostní tabulky

Prodáváme všechny typy bezpečnostních tabulek včetně fluorescenčních. Vedle standardních tabulek nabízíme i atypické úpravy dle Vašich požadavků.

zpět


BOZP A PO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Kontaktujte nás a domluvíme se na schůzce...